https://kamieniarstwowroclaw.eu

Zakład Kamieniarski D. Wasicki - Nagrobki Wrocław

https://kamieniarstwowroclaw.eu

Zakład Kamieniarski "Wasicki" powstał w 1956 roku jako jeden z pierwszych na rynku kamieniarskim w Polsce. Firma nasza jest firmą pokoleniową. To już trzecie pokolenie jest do Państwa usług i służy pomocą oraz profesjonalnym doradztwem. Jesteśmy zrzeszeni w Cechu Rzemiosł Budowlanych we Wrocławiu. Od wielu lat współpracujemy ze stałymi partnerami, co daje gwarancję rzetelnego i terminowego wykonania zamówienia, którego termin nie przekracza miesiąca.
Zajmujemy się obróbką kamienia naturalnego. Obecnie dysponujemy kilkunastoma rodzajami granitu pochodzącego z różnych części Polski i świata. Stale rozwijamy i poszerzamy swój asortyment dzięki nowym inwestycjom. Przez te lata ciągle doskonalimy nasze umiejętności oraz wdrażaliśmy nowe technologiczne rozwiązania zmieniające wygląd i trwałość nagrobków. Obecnie zdobyte doświadczenie pozwala nam na wykonanie nawet najbardziej nowatorskich projektów nagrobków i elementów budowlanych. W naszej firmie kontynuujemy zacierającą się rzemieślniczą, ręczną obróbkę kamienia taką jak: szpicowanie, odkuwanie, odbijanie, groszkowanie oraz płomieniowanie elementów kamiennych. Nie zapominamy jednak o współczesnych metodach szlifowania kamienia tj.: polerowanie, frezowanie, profilowa ie, toczenie.

Kategorie

Przemysł i budownictwo - Kamieniarstwo
Przemysł i budownictwo - Parapety
Przemysł i budownictwo - Schody
Przemysł i budownictwo - Firmy budowlane
Przemysł i budownictwo - Kuchnie
Miasta i regiony - Dolnośląskie - Wrocław
Według domeny - Eu
Według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Nagrobki wrocław, Kamieniarstwo wrocław, Zakład kamieniarski wrocław, Granit wrocław, Kamień naturalny wrocław

Wyróżnione strony

Nagrobki Wrocław

Informacje

Numer ID strony: 20300/17932, Status strony: aktywna od 03/10/2019 11:10, Typ strony: wyróżniona od 20/09/2019 13:53, Data dodania: 20/09/2019 13:53, Data edycji: 03/10/2019 00:59, Google PR: N/A, Alexa Rank: 0, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 0, odsłon: 153

 Powrót  Drukuj