Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj strony Pomoc Kontakt

Reklama

 • Jak dodać stronę?

  Przed dodaniem strony należy sprawdzić czy nie znajduje się ona już w naszym katalogu. Aby to sprawdzić należy wpisać adres URL domeny w polu wyszukiwania. Jeśli strony nie ma w naszym katalogu to można ją dodać wypełniając formularz znajdujący się na stronie Dodaj stronę.
 • Jak przypomnieć parametry logowania?

  Parametry logowania można przypomnieć na stronie Moje strony (wpisując adres email użyty podczas rejestracji). Jeśli nie pamiętasz adresu email to wypełnij Formularz kontaktowy przesyłając nam adres strony.
 • Jak edytować stronę?

  Wystarczy zalogować się na stronie Moje strony podając adres email i hasło użyte podczas rejestracji.
 • Jak usunąć stronę?

  Wystarczy zalogować się na stronie Moje strony podając adres email i hasło użyte podczas rejestracji. Można również wypełnić Formularz kontaktowy przesyłając nam adres strony.
 • Jak się zalogować?

  Jeśli jesteś właścicielem strony znajdującej się w naszym katalogu to wystarczy na stronie Moje strony podać adres email i hasło użyte podczas rejestracji. Jeśli nie znasz parametrów logowania to wypełnij Formularz kontaktowy przesyłając nam adres strony.
 • Masz pytania lub problemy?

  Jeśli masz pytania lub problemy to wypełnij Formularz kontaktowy aby się z nami skontaktować. Na twoją wiadomość odpowiemy w ciągu 2 dni roboczych. Nie odpowiadamy na pytania, na które odpowiedzi są zawarte w dziale pomocy, zatem najpierw sprawdź czy odpowiedź nie została już udzielona.
http://www.e-behap.plhttp://www.srodowisko.searchmenot.comhttp://nokiawindowsphone.plhttp://www.regulatory-affairs.plhttp://www.trans-ling.plhttps://serwis-telefonow.plhttp://www.podajemy.plhttp://proexe.plhttp://www.cytrusy24.pl