Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj strony Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

http://www.stacjaedukacja.com

Szkoła językowa Zielona Góra

http://www.stacjaedukacja.com

W obecnych czasach znajomość języków to ważna umiejętność. Znając język angielski mamy dużo więcej możliwości, nie tylko w pracy, ale tez rozrywce czy edukacji. Niestety jak wiadomo nie każdy jest w stanie nauczyć się języka w szkole. W związku z natłokiem zajęć, pracy musimy wykorzystywać najefektywniejsze metody nauki w jak najkrótszym czasie.

Do kogo jest skierowana oferta?
Szkoła językowa w Zielonej Górze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkim tym, którzy chcą się nauczyć lub poprawić swój angielski. Oferta szkoły to kurs angielskiego nie tylko dla dzieci, ale też dorosłych czy młodzieży. Dzieci mogą zacząć się uczyć już od 5 roku życia.

Metody oraz oferta
Szkoła z Zielonej Góry posiada swój własny autorski podręcznik, platformę online do nauczania, która pozwala ćwiczyć umiejętności pisania, słuchania i gramatykę. Na samych zajęciach oferuje trening komunikacji, bardzo przydatne każdemu, kto chce być rozumiany i rozumieć, co się mówi do niego. Dla dzieci jest przygotowany specjalny program, nauki przez zabawę. Zabawa np. klockami LEGO. Szkoła zajęcia organizuje według metody total immersion, czyli całkowite otoczenie językiem. Dodatkowo ciekawą opcją jest możliwość wyboru zajęć z lektorem polskim lub native speakerem.

Kategorie

Nauka i edukacja Język angielski
Nauka i edukacja Korepetycje
Nauka i edukacja Kursy językowe
Nauka i edukacja Szkolenia i kursy
Firmy i usługi Szkolenia i kursy
Miasta i regiony Lubuskie
Według domeny Com

Słowa kluczowe

Szkoła językowa zielona góra Angielski zielona góra Kurs angielskiego zielona góra Szkoły językowe zielona góra Szkoła angielskiego zielona góra

Wyróżnione strony

Kurs angielskiego Zielona Góra

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 20411/18185
  • Status strony: aktywna od 13/12/2019 10:44
  • Typ strony: wyróżniona od 12/12/2019 10:56
  • Data dodania: 12/12/2019 10:56
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 2, odsłon: 838
http://www.srodowisko.searchmenot.comhttp://www.bhpskabat.plhttps://siatexbud.plhttp://operatorzy.net.plhttp://www.kredyciak.plhttp://badaniamarketingowe.infohttp://kawaiherbata.pinger.plhttp://www.doradztwo-kredytowe.com.plhttp://www.milleniumstudio.pl